6 Mayıs Haftası burç yorumları – Haftalık burç yorumları

6 Mayıs haftasını, 19 Mayıs’a kadar güzel fırsatlar getirecek Boğa Yeniayı şekillendirecek. Bireysel anlamda daha huzurlu hissedeceğiz.

6 Mayıs Pazartesi, Ay Koç burcundayken haftaya başlıyoruz. Gün genelinde belirsizlikler yaşanabileceğinden önemli kararları ya da konuşmaları bir sonraki güne bırakmayı tercih edebiliriz. Pazartesi ve Salı günleri baş ağrılarında artış olabilir.

7 Mayıs Salı, tecrübeli kişilerden destek alabiliriz. Kararlılığın ağır basacağı bir gün olacak. İletişimde gerginlikler yaşanabileceğinden fevri çıkışlardan sakınalım.

8 Mayıs Çarşamba Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Etkisi kuvvetli bu yeniay hayatlarımıza ani farkındalıkları, hoş sürprizleri, hızlı gelişen olayları getirecek. Güvende hissetmek ve huzurlu olmak için adım atmak isteyeceğiz. 8-19 Mayıs arasında başlayacağımız işlerde istikrar sağlamak, kalıcı fayda almak mümkün. Boğa, Yengeç, Başak, Oğlak ve Balıklar için olumlu gelişmeler olabilir. Türkiye haritasının aldığı etkiler ise finansal konularda çarpıcı gelişmeleri işaret ediyor. Sularla ilgili sorunlar, sel basması ve zehirlenmeler de gündemde olabilir.

9 Mayıs Perşembe, iletişimin öne çıkacağı bir gün. Güne özgüvenli başlayacağız. Öğleden sonra da fiziksel enerji gerektiren işlerle ilgilenebiliriz.

10 Mayıs Cuma, Ay İkizler burcunda ilerlerken, Vedik astrolojisine göre yılın en şanslı gününde olacağız. Sabah saatlerinde bazı aksamalar olabilir. Fakat günün ikinci yarısı, işle ve özel hayatla ilgili girişimleri destekleyen görünümde olacak.

Hafta sonu ise Ay Yengeç burcunda ilerleyecek. Evimizde, ailemizle olmayı tercih ederken cumartesi kırılgan davranabiliriz. Özellikle akşam saatlerinde alınganlık yapmamaya gayret edelim. Pazar günü daha rahat hissedeceğiz. İşlerimiz, konuşmalarımız istediğimiz gibi gelişecek. Akşam saatlerinde yediklerimize dikkat edelim.

6 Mayıs haftası yükselen burçlara göre alınacak etkiler şu şekilde:

YÜKSELEN KOÇ

Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alabileceğiniz bu hafta kendinizi daha değerli ve güvenli hissedeceksiniz. Yatırımlarınızla, kazançlarınızla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta başında baş ağrısı olabileceğinden uzun süreli aç kalmamaya gayret edin.

YÜKSELEN BOĞA

Sizin için hareketli geçecek bu hafta hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda yeni kararlarınız olabilir. Emin olduğunuz konularda atacağınız adımlar kalıcı olacak. Temkini elden bırakmadan ama gereksiz kaygılarla da vakit kaybetmeden ilerleyin.

YÜKSELEN İKİZLER

Haftanın ilk günlerinde arkadaş çevresinde sert ifadelerden sakının. İşinizle ilgili tamamlamak istediğiniz konuları neticelendireceksiniz. Hafta genelinde dikkatinizi daha çok psikolojik süreçlere ve sizi kısıtlayan durumlara yoğunlaştıracaksınız.

YÜKSELEN YENGEÇ

Sosyal hayatınızın hareketli geçeceği bu hafta yeni gruplara dahil olabilirsiniz. Uzun zamandır aklınızda olan bir seyahat planıyla ya da ticari bir konuyla ilgili harekete geçebilirsiniz. Hafta başında işinizde fevri davranmamaya dikkat edin.

YÜKSELEN ASLAN

İş hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağı, yeni adım atmaya uygun bir hafta. Özellikle giderlerinizi dengeleyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk günleri her konuya adil yaklaşmaya gayret edin.

YÜKSELEN BAŞAK

Hafta genelinde ikili ilişkilerinizin daha huzurlu ilerlediği bir dönemi deneyimleyeceksiniz. Eğitimle ya da uzaklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hafta başında riskli yatırımlardan ya da plansız harcamalardan uzak durun.

YÜKSELEN TERAZİ

Haftanın ilk günlerinde ikili ilişkilerinizdeki sorunlu konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Harcamaların, kredilerin ya da başkalarından gelen paraların ön planda olacağı bu hafta günlük düzeninizi istediğiniz şekle getireceksiniz.

YÜKSELEN AKREP

İkili ilişkilerin ve ortaklıkların gündemde olacağı bu hafta güzel sürprizler sizi bekliyor. İlişkinizi yeni bir evreye taşıyabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hafta başında sağlığınız konusunda daha temkinli olun.

YÜKSELEN YAY

Çalışma hayatınızın ve sağlık konularının ön planda olacağı bu hafta aile bireylerinden destek alacaksınız. Yeni bir evcil hayvan edinebilir, beslenme düzeninizi değiştirebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde çocuklarla ya da eşinizle olan iletişimde sakin olmaya dikkat edin.

YÜKSELEN OĞLAK

Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir hafta. Aşk hayatınızda ya da çocuklarınızla ilgili konularda hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Ön planda olacaksınız. Hafta başında aile ilişkilerinde ani tepkilerden kaçının.

YÜKSELEN KOVA

Haftanın ilk günlerini yakın çevrenizle, kardeşlerinizle olan sorunları çözümlemek için değerlendirebilirsiniz. Ailevi konuların, ebeveynlerinizle ilgili alacağınız kararların ön planda olacağı bu hafta evinizle de daha fazla ilgileneceksiniz.

YÜKSELEN BALIK

Maddi konularda temkinli hareket edilmesi gereken bu hafta yakın çevrenizle olan iletişiminiz hareketlenecek. Kısa seyahatler ya da yeni bir eğitim planlayabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla ifade edeceğiniz bir hafta olacak. 

Hepimize verimli bir hafta olması dileğimle, sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir